Strój Zestaw dla dzieci Słodka Pszczółka (sukienka, opaska, skrzydełka), rozm. 110/120 cm
Wystaw opinię o produkcie
Uroczy kostium dziecięcy "Mała Pszczółka" w rozmiarze 110/120 cm marki Godan. Zestaw dedykowany dla przedszkolaków, zawiera sukienkę w pasy z tiulowym dołem ozdobionym kwiatkami. W komplecie bezpieczne skrzydełka mocowane na rzep oraz opaska z czułkami. Dostępny w wypożyczalni strojów Zabawne Wydry w Tychach.
Kod produktu: SL-SP11
Cechy produktu
Stroje
- Typ Damski
- Rozmiar 110/120 cm
- Materiał 100% poliester
Opis
Strój Karnawałowy dla Dziewczynki: Najmłodsza Pszczółka (110/120 cm)
Wiosna w przedszkolu to czas tańców i radości! Jeśli Twoja córeczka ma odegrać rolę małej, pracowitej pszczółki lub po prostu kocha bajkę o Mai, ten strój będzie strzałem w dziesiątkę. Jest lekki, wygodny i wygląda przepięknie na zdjęciach.
Rozmiar 110/120 cm (ok. 4-6 lat) pasuje idealnie na dziewczynki w wieku przedszkolnym.
Zestaw Małej Ogrodniczki:
- Kwiatowy Bal: Czarna, tiulowa spódniczka ozdobiona jest dużymi, białymi stokrotkami. To właśnie te kwiatki sprawiają, że strój jest tak uroczy i dziewczęcy.
- Wygoda przede wszystkim: Góra sukienki wykonana jest z elastycznego materiału w czarno-żółte pasy, który dopasowuje się do sylwetki dziecka, nie krępując ruchów podczas zabawy.
- Bezpieczne Skrzydełka: Dla przedszkolaka wygoda to podstawa. Żółte skrzydełka mocowane są na plecach na rzep. To świetne rozwiązanie – można je błyskawicznie zdjąć do jazdy samochodem lub gdy przeszkadzają w siedzeniu na dywanie.
- Wesołe Czułki: Opaska na głowę z żółtymi pomponikami dopełnia całości, zmieniając dziewczynkę w prawdziwego owada.
Szczegóły produktu:
- Rozmiar: 110/120 cm (Wiek: ok. 4-6 lat)
- Okazja: Dzień Wiosny, Bal Karnawałowy, Dzień Ziemi
- W zestawie: Sukienka, Skrzydła (na rzep), Opaska
- Materiał: 100% poliester
- Producent: Godan
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.