STRÓJ Zestaw dla dzieci Piratka ( sukienka, kapelusz, pasek), rozm. 110/120 cm
Wystaw opinię o produkcie
Zadziorny i uroczy kostium dziecięcy "Mała Piratka" w rozmiarze 110/120 cm marki Godan. Zestaw zawiera: sukienkę w czerwono-czarne pasy z falbanami, szeroki pas z klamrą oraz czarny kapelusz z trupią czaszką. Idealne przebranie na bal karnawałowy w przedszkolu dla małej poszukiwaczki skarbów. Dostępny w wypożyczalni strojów Zabawne Wydry w Tychach.
Kod produktu: SL-KP11
Cechy produktu
Stroje
- Typ Damski
- Rozmiar 110/120 cm
- Materiał 100% poliester
Opis
Strój Karnawałowy dla Dziewczynki: Piratka / Rozbójniczka
"Wszystkie ręce na pokład!" Kto powiedział, że piratami mogą być tylko chłopcy? Ten strój to propozycja dla dziewczynek, które zamiast zamku wolą statek, a zamiast korony – kapelusz z czaszką! To kostium pełen energii, idealny do tańca i zabawy na przedszkolnym balu.
Model w rozmiarze 110/120 cm (ok. 4-6 lat) jest wygodny i nie krępuje ruchów dziecka. Sukienka jest jednoczęściowa, co ułatwia samodzielne ubieranie.
Zestaw Małej Korsarki zawiera:
- Sukienka Piracka: Góra imituje czarną kamizelkę ze sznurowaniem, połączoną z koszulką w biało-czerwone paski. Dół to rozkloszowana spódniczka w ukośne pasy, wykończona zadziorną falbaną, która pięknie wiruje w tańcu.
- Kapelusz: Klasyczny, miękki kapelusz piracki z nadrukiem trupiej czaszki i skrzyżowanych piszczeli – bez niego żaden kapitan nie wyruszy w rejs!
- Pas: Szeroki, czerwony pas z dużą, ozdobną klamrą, który dopełnia stylizację i podkreśla piracki charakter stroju.
Szczegóły produktu:
- Rozmiar: 110/120 cm (wiek ok. 4-6 lat)
- Materiał: 100% poliester (lekki i przewiewny)
- Producent: Godan
- Okazje: Bal karnawałowy, Dzień Pirata w przedszkolu, Urodziny tematyczne
⚓ Wypożyczalnia Strojów Zabawne Wydry – Tychy, ul. Kościuszki 52
Twoje dziecko marzy o przygodzie? Spełnij to marzenie małym kosztem!
Dlaczego warto wypożyczyć u nas?
- Wygoda Rodzica: Nie musisz kupować stroju, z którego dziecko wyrośnie za miesiąc. Wypożyczasz, bawisz się, oddajesz.
- Super Cena: Wypożyczenie stroju dziecięcego to koszt rzędu 30-40 zł.
- Lokalizacja: Zapraszamy małych piratów z miast: Tychy, Katowice, Mikołów, Bieruń, Pszczyna.
Wpadnijcie do nas i znajdźcie swój skarb!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.